Mainfreight Group on Facebook

Wim Bosman op Facebook
Wim Bosman op Facebook
Contact us
Mainfreight Romania

Persoane de contact

Sales (Cerere oferta)
D-nul Alexandru Panait
T: +40 (0)372-447 515
E: sales@ro.mainfreight.com

Departament Expeditii Internationale
D-nul Mugur Badea
T: +40 (0)372-447 522
F: +40 (0)244-599 368
E: mugur.badea@ro.mainfreight.com

Departament Logistice
D-nul Adrian Stoian
T: +40 (0)372-447 561
F: +40 (0)244-599 368
E:  adrian.stoian@ro.mainfreight.com

Comisionar Vamal
Justina Stanila
T: +40 (0)244 - 407 954
E: justina.stanila@ro.mainfreight.com

Departament Distributie Interna
Lucian Mazare
T: +40 (0)745-582 871
F: +40 (0)244-599 368
E: lucian.mazare@ro.mainfreight.com

Projects Manager Air & Ocean 
Adrian Stanila
T : +40 (0)372-447 521
F:  +40 (0)244-599 368
E:  adrian.stanila@ro.mainfreight.com

 



Grupul Mainfreight ofera servicii in mai multe tari din Europa.
Va rugam sa ne contactati pentru mai multe informatii sau pentru o cotatie de pret.