Mainfreight Group on Facebook

Wim Bosman op Facebook
Wim Bosman op Facebook
European transport
People

Mainfreight in Cluj-Napoca

Inaugurata in 2012 Sucursala Mainfreight din Cluj a inceput implementarea valorilor Companiei, oferind Solutii de Supply Chain de calitate in inima Transilvaniei.

Locatia:  In partea de Est a orasului Cluj-Napoca in localitatea Apahida, pe strada Libertatii nr.21 , la una din intersectiile importante cu centura Clujului dinspre Turda catre diferite destinatii, la un 1 km de Aeroport si 50m de terminalul de cale ferata




        
        
        
     

Serviciile oferite:

  • Distributie domestica prin reteaua nationala Mainfreight (24 / 48h timp de transit oriunde in Romania)
  • Linii de grupaj international import / export cu toate tarile Europene
  • Transport pe camioane complete din si catre toate tarile Europei
  • Transport agabaritic si special proiecte de transport
  • Depozitare si cross docking, transbordare, re paletizare, sortare, servicii cu valoare adaugata (etichetare, impachetare) 
Serviciile oferite Cluj branch

 

Capacitatile depozitului:

  • 1,000 mp suprafata utila
  • 3 rampe mobile care pot fi utilizate si la camioane de mici dimensiuni
  • Stivuitor cu capacitatea de 2,000 kg pentru incarcari / descarcari laterale la interior si exterior
  • Orar de lucru flexibil, in doua schimburi
Mainfreight Cluj

Solutii de Transport Aerian si Maritim

  • Divizie speciala pentru solutii dedicate 

 

  Echipa noastra

Branch Manager
Alexandrin Macavei
T: +40 729 800 190
E: alexandrin.macavei@ro.mainfreight.com

Front Office
T: +40 371 312 468
E: cluj@ro.mainfreight.com

Manager Forwarding Department
Silviu Moldovan
T: +40 731 909 077
E: silviu.moldovan@ro.mainfreight.com

Groupage lines
Gheorge Ciobanu
T: +40 730 600 461
E:  gheorge.ciobanu@ro.mainfreight.com

Denise Duduiala
T: +40 799 006 775
E: denise.duduiala@ro.mainfreight.com

 

Sales Commercial
Paul Lucea
T: +40 799 213 574
E: paul.lucea@ro.mainfreight.com

Domestic Transport 
Roxana Suciu
T: +40 799 213 573
E: roxana.suciu@ro.mainfreight.com

Dan Paina
T: +40 722 562 078
E: dan.paina@ro.mainfreight.com

Logistics 
Robert Vajas
T : +40 726 738 170
E:  robert.vajas@ro.mainfreight.com

International forwarding
Sergiu Suciu
T: +40 737 010 702
E: sergiu.suciu@ro.mainfreight.com

 
 

 


Obtine gratuit o cotatie





Adresa de ridicare


Adresa de descărcare


Modalitatea *



Informatii referitoare la bunuri




Grupul Mainfreight ofera servicii in mai multe tari din Europa.
Va rugam sa ne contactati pentru mai multe informatii sau pentru o cotatie de pret.